مهم ترین قابلیت ها و ترفند های جالب و کاربردی اینستاگرام

یکی از مهمترین دلایل موفقیت اینستاگرام  راحتی استفاده از آن است.اما این شبکه اجتماعی در عین سادگی بسیار قابلیت‌های پنهان و ترفند های بخوصصی دارد.اما طی سالهای اخیر اینستاگرام دچار تغییر و تحول زیادی شده است.طی سالهای اخیر قابلیت فراوانی به اینستاگرام اضافه شده که ما از آن ها بی‌خبریم.در این مقاله سعی بر این شده است که تمام قابلیت ها و ترفند های موجود در اینستاگرام تشریح شود.در واقع ما در پی کشف رمز و راز و قابلیت های پنهان اینستاگرام مقاله تهیه و تنظیم کرده ایم که مورد استفاده همگان قرار گیرد. در ادامه با ما همراه باشید که مهم ترین قابلیت ها و ترفند های اینستاگرام را برای شما بازگو کنیم. در بخش و صفحه آموزش اینستاگرام نیز می توانید به صورت حرفه ای ترفند های اینستاگرام را فرا بگیرید.

 

ترفند های اینستاگرام

 

 ترفند های اینستاگرام 

 

آرشیو و هایلایت استوری 

استوری یکی از قابلیت های بسیار مهم اینستاگرام در طی سالهای اخیر بوده.استوری در واقع این قابلیت را به شما می دهد پست موقت ۲۴ ساعت بزارید که به نوبه خود بسیار خوب بود.اما بعدها قابلیت هایلایت کردن استوری ها و آرشیو کردن آنها به اینستاگرام اضافه شد.شما می توانید تمام استوری های خود را در قسمت آرشیو مشاهده کنید.این قابلیت باعث شد که استوری های شما در جایی ذخیره شده و حتی به شما نیز یادآوری می شوند.مهمتر از آرشیو  استوری ها کردن آنها بود که اینستاگرام آن را اضافه کرد.شما با هایلایت کردن استوری های خودتان در واقع آن‌ها را دسته بندی کرده و در صفحه خود جایگذاری می‌کنید.

 

ترفند ها و قابلیت های اینستاگرام

مخفی یا hide کردن استوری از ترفند های اینستاگرام

قابلیت دیگه ای که  اینستاگرام به خود اضافه کرد مخفی کردن یا hide کردن استوری بود. در واقع  این قابلیت به شما این امکان را می دهد که استوری خود را فقط به افرادی که دلتان می‌خواهد نشان دهید. اندکی بعد  اینستاگرام در واقع یک قابلیت دیگری اضافه کرد که شما بتوانید نزدیکترین دوستان خود را از بقیه مجزا کنید. یعنی در واقع  این امکان به وجود می آید که یک استوری گذاشته و فقط نزدیکترین دوستانتان آن را ببینند. فرق چندانی بین hide کردن و قابلیت دوستان نزدیک وجود ندارد.گاه گداری این شما هستید که انتخاب می کنید از کدام یک از این قابلیت ها استفاده کنید.

ترفند دانلود از اینستاگرام

یکی از ترفندهایی که می خواهیم به شما آموزش دهیم  دانلود از اینستاگرام و استوری های آن است.اگر دقت کرده باشید اینستاگرام به شما این اجازه را نمی دهد از طریق خود برنامه اینستاگرام استوری یا پستی را دانلود کنید.اما یک سری از برنامه ها وجود دارند که به شما این امکان را می دهند که هر استوری و پستی را در اینستاگرام برای خود دانلود کنید.یکی از برنامه های مفید و کاربری در این زمینه instake downloader است.با استفاده از این برنامه شما قادر خواهید بود که هر گونه از استوری و هر گونه از پستها را دانلود کرده و تماشا کنید.

 

instake downloader

به اشتراک گذاری لینک در استوری

اگر همزمان غیر از استفاده از اینستاگرام برای خود اکانت یوتیوب یا آدرس سایت یا لینک دیگری دارید می توانید آن را در استوری خود به اشتراک بگذارید.یعنی اینستاگرام در واقع به شما اجازه می دهد که از طریق پیج اینستاگرام خود برای کسب و کار و کانال خود تبلیغ کنید.خیلی از پیج ها و فن پیج هایی  که دارای کانال های یوتیوب و تلگرام هستند یا برای خود سایتی جداگانه دارند از همین طریق آنها را به هم متصل کرده و کاربران اینستاگرام خود را به کانال ها و سایت های خود می کشانند.اینستاگرام می‌تواند بهترین محل برای به اشتراک گذاری لینک شبکه ‌های اجتماعی و سایت های دیگر باشد.

 

قابلیت های استوری

در قسمت استوری شما میتوانید ادیت های بسیار زیبایی برای نوشته های خود و عکس های خود انجام دهید.با ورود به قسمت استوری اینستاگرام برای شما یک سری قابلیت پدیدار میشود.با استفاده از این قابلیت ها کار های زیادی میتوانید انجام دهید.به عنوان مثال شما میتوانید برای عکس های خود افکت های متنوعی انتخاب کرده و آن ها را زیباتر کنید.حنی ویدیو هایی که قرار میدهید میتوانند ویرایش و برش شوند.از جمله کار هایی که میشود با اینستا انجام داد تکرار ویدیو است که بسیار محبوب است.

 

instagram-live

قابلیت لایو اینستاگرام

از جمله مهم ترین قابلیت ها و ترفند های اینستاگرام میشود به لایو آن اشاره کرد.لایو اینستاگرام از محبوبیت زیادی برخودار است.تقریبا همه ماها دوست داریم که از لحاظتمان به صورت زنده فیلم گرفنه و لایو بگذاریم.لایو اینستاگرام جنبه های گوناگونی دارد و در همه جهات از آن استفاده میکنند.بعضی از پیج  ها یا صفحاتی که در راستای آموزش کار میکنند با استفاده از لایو به کاربران خود آموزش میدهند.بعصی هنرپیشگان با استفاده از لایو با طرفداران خود ارتباط بر قرار میکنند و به سوالات آن ها پاسخ میدهند.

اگر پیج های اینستاگرام بزرگ و فعال دارید حتما از لایو و گذاشتن مسابقه و چالش های متنوع غافل نشوید. با این ترفند و قابلیت می توانید عده ی زیادی را به خود جلب کنید و آن ها را تبدیل به فالوور های واقعی خود کنید.

نتیجه گیری 

با هم دیدیم که اینستاگرام شبکه بسیار وسیع بوده و دنیای بسیار بزرگی دارد.امروزه به جرئت میتوان گفت زندگی همه ماها به اینستاگرام وابسته شده است.همه ما برای خود یک پیج اینستاگرام ساخته و در آن به فعالیت میپردازیم.حتی بعضی از ماها از آن کسب درآمد میکنیم و در ایسنتاگرام به صورت ادمین فعالیت داریم و انصافا درامد خوبی از آن کسب میکنیم.اگرمایلید شما هم به جمع این دسته بپیوندید برای یک پیشنهاد ویژه دارم و آن هم تهیه دوره ادمین حرفه ای اینستاگرام(الماسی) است.با تهیه این دوره ما به شما خواهیم آموخت تا چطور و چگونه از راه ادمینی اینستاگرام به درآمدزایی برسید.

حتما بخوانیم

حتما بخوانیم

دیدگاهتان را بنویسید

0000-0000-0000-0000

بعد از واریز وجه عکس فیش واریزی خود را به واتس اپ زیر ارسال نمایید.

ورود | ثبت نام