معرفی تم های خلاقانه برای اینستاگرام در سال 2021

تم اینستاگرام چیست و چرا به آن احتیاج داریم

 

تم اینستاگرام یک پیج اینستاگرام بیانگر ظاهر کلی آن پیج است. بسیاری از کاربران اینستاگرام بنا به تمی که از یک پیج می پسندند به آن جذب می شوند. به عنوان مثال کاربرانی که دوست دار طبیعت هستند معمولا به تم های زرد یا سبز رنگ جذب می شوند. شاید برای شما هم جالب باشد که بعضی از پیج ها دارای کاور های یکنواخت هستند. در واقع این کاور ها بیانگر اصلی تم آن پیج ها هستند. این امر در دنیای امروز به امری ضروری تبدیل شده است و بیشتر پیج ها رو به تم های اختصاصی آورده اند.

انواع تم اینستاگرام

تم های ساده تک رنگ

تم های ساده اینستاگرام از پر طرف دار ترین تم های انتخابی در بین پیج های اینستاگرامی هستند. برای ایجاد این تم الگو کافی است یک تک رنگ را انتخاب کرده و از آن در پس زمینه های پست های خود استفاده کنید.

در زیر چند تا از محبوب ترین انواع این تم ها را بررسی می کنیم.

1.رنگ سفید 

 

تم سفید


تم اینستاگرام به رنگ سفید یکی از محبوب ترین تم های مورد استفاده در سراسر اینستاگرام است.و بسیاری از پیج های بزرگ و مهم از این تم استفاده می کنند. به عنوان مثال پیج هایی که لوازم آرایشی ارائه می دهند یا پیج هایی که بناهایی را به نمایش می گذارند مثال خوبی برای این تم هستند. رنگ سفید یک رنگ بسیار پر طرفدار و ملایمی است که اکثرا مخاطب ها به آن جذب می شوند.

2.رنگ صورتی

 

تم صورتی

 

تم های به رنگ صورتی تم های مورد پسند خانم ها بوده و بیشتر خانم ها از آن استفاده می کنند. البته این به این معنی نیست که آقایان نمی توانند از این رنگ یا تم استفاده کنند. از این تم یا رنگ بیشتر در موارد پیج های معرفی و فروش لباس ها و لوازم خاص دیگر استفاده می شود. صورتی رنگ بسیار ملایمی است که اثر خوبی در جذب کاربران نیز می گذارد.

3.رنگ آبی

 

تم آبی

 

رنگ آبی یک رنگ بسیار مهمی است که دوست داران زیادی دارد و کشش زیادی نیز دارد. رنگ آبی ملایم شبیه به رنگ آبی آسمان رنگ بسیار جذابی است. این رنگ که یکی از اصلی ترین رنگ های طبیعت است پست های شما را بسیار طبیعی جلوه می دهد. برای اینکه زمنیه خوبی به پست های اینستاگرام خود بدهید از این رنگ حتما استفاده کنید و این رنگ در واقع باعث جلب اعتماد کاربران نیز می شود.

4.رنگ قرمز 

 

تم قرمز

 

رنگ قرمز یک رنگ بسیار مجذوب کننده و تو چشم است.استفاده از این رنگ یک خاصیت جذب کنندگی زیادی به پست های شما اضافه می کند. پست های با رنگ قرمز دز اکسپلور اینستاگرام لایک های فراوان و بازدید های زیادی می خورند. از این رنگ نیز در صنعت لباس و فروشگاه ها استفاده میشود. اگه پیج فروشگاهی دارید باید بدانید که این رنگ معجزه گر است و می تواند اتفاق های خوبی را برای شما و پیجتان رقم بزند.

تم های دو یا چند رنگ

این نوع تم ها نسبت به تم های ساده و تک رنگ زیبایی گسترده تری دارند. برای اینکه به پست های خود تنوع های بیشتری بدهید و آن ها را از یکنواختی در بیاورید شما نیاز دارید که از رنگ های متنوع استفاده کنید تا جلوه های بیشتر و گوناگون تری را در پیج خود به نمایش بگذارید. رنگ های زیادی وجود دارند که با ادغام آن ها می شود تم های خاصی ایجاد کرد. مانند سبز و زرد و آبی و صورتی و…

1.تم آبی و صورتی

 

تم آبی و صورتی

 

آبی و صورتی یک رنگ بسیار زیبا و چشم نواز است.ترکیب این دو رنگ زیبایی خاصی به پیج اینستاگرام شما می دهد و آن را هر چه تمام تر در معرض چشمان کاربران قرار میدهد. اگر پیج عکاسی دارید سعی کنید در موقع طلوع آفتاب و یا غروب آفتاب عکس بگیرید زیرا این عکس ها می توانند این دو رنگ را داشته باشند. زیرا در آن موقع این رنگ ها جلوه میکنند و خودشان را بهتر نمایش می دهند.

2.تم سیاه سفید

 

تم سیاه و سفید

تم سیاه و سفید یک تم بسیار محبوب و کلاسیک است.این تم طرفداران زیادی در صنعت مد و فشن و عکاسی دارد و از این تم به صورت عمده استفاده می شود.بنر ها و پوستر های بزرگی از این تم استفاده می کنند. این تم بعضی اوقات معنای خاصی می دهد و از آن برای یک موضوع و معنای خاص استفاده می کنند.

جمع بندی

در این مقاله برای شما بهتربن تم های اینستاگرام را بررسی کردیم و به شما نشان دادیم.تم های محبوب می توانند در جذب فالوور ها تاثیر زیادی داشته باشند. برای اینکه بتوانید فالوور های بیشتری جذب کنید باید در انتخاب تم پیج اینستاگرامتان دقت زیادی کنید. برای اینکار باید بتوانید یک ادمین اینستاگرام حرفه ای شوید تا بهترین پست ها و تم ها را برای خود انتخاب کنید. این کار بدون دیدن آموزش حرفه ای امکان پذیر نمی باشد.با تهیه آموزش ادمین اینستاگرام شما می توانید به راحتی به نتیجه های بزرگ و مثبتی در این راه برسید.

حتما بخوانیم

حتما بخوانیم

دیدگاهتان را بنویسید

0000-0000-0000-0000

بعد از واریز وجه عکس فیش واریزی خود را به واتس اپ زیر ارسال نمایید.

ورود | ثبت نام