آموزش کامل ساخت اکانت اینستاگرام در سال 2021

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب در بین همگان شده است. در دنیای امروز استفاده نکردن از اینستاگرام یک دوری از جامعه به حساب میاید. تقریباٌ 90 درصد افرادی که از تلفن های همراه استفاده می کنند به طور حتم این شبکه اجتماعی را در تلفن همراه خود نصب دارند. و اما ساخت اکانت اینستاگرام چگونه است و چطور باید وارد آن بشویم موضوع اصلی بحث امروز ما است. همجنین اگر تمایل به دانستن بیشتر در مورد اینستاگرام و جنبه های مختلف و متفاوت آن دارید می توانید از آموزش های اینستاگرام موجود در سایت ما بهره ببرید.

 

ساخت اکانت اینستاگرام با تلفن همراه

در اولین قدم ساخت اکانت اینستاگرام با تلفن همراه شما باید اپلیکیشن آن را روی تلفن همراه خود نصب کنید.پس از این کار باید اپلیکیشن را باز کنبد تا با صفحه ای که  برایتان آمده است مواجه شوید. در این صفحه که اولین فیلد ورود به اینستاگرام است باید اطلاعات خود به خوبی وارد کنید. بر روی قسمت sign up کلیک کنید تا اکانتی را ایجاد کرده یا بسازید.

ساخت اکانت اینستاگرام

پس از قدم اول و ثبت تام اولیه شما،اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که از دو گزینه انتخاب بین رمز ورود با sms یا email یک گزینه را یا روش را انتخاب کرده و به ثبت نام خود در صفحه اینستاگرام ادامه دهید. اگر رمز عبور با sms را انتخاب کنید به شماره شما یک ایمیل ارسال میشود که باید آن را در باکس زیر وارد کنید. اگر روش با ایمیل را انتخاب کردید توسط ایمیلتان شما را ثبت نام خواهد کرد.

ساخت اکانت اینستاگرام

پس از انجام این مراحل در صفحه جدید اطلاعت اسمتان و رمزتان را باید وارد کنید.سعی کنید تا می تونید از رمز های پیچیده تر و حرفه ای تر استفاده کنید،در قسمت full name لازم نیست که حتما اسم دقیق خود را بنویسید میتوانید از هر اسمی استفاده کنید.

ساخت اکانت اینستاگرام

پس از اینکه اسم و رمز خود را وارد کردید باید برای خود یک عکس مناسب بگذارید. در واقع اینستاگرام به این علت از شما می خواهد که پروفایل بگذارید که پیجتان بهتر شناخته شود. در اینستاگرام پیج هایی که عکی مناسب ندارند یا عکسی در واقع ندارند نا معلوم شناخته می شوند.

برای اینکه بتوانید با جنبه های متفاوت و تکاملی اینستاگرام آشنا شوید روی آموزش ادمین اینستاگرام کلیک کنید.

حتما بخوانیم

حتما بخوانیم

دیدگاهتان را بنویسید

0000-0000-0000-0000

بعد از واریز وجه عکس فیش واریزی خود را به واتس اپ زیر ارسال نمایید.

ورود | ثبت نام