آموزش کامل دی اکتیو یا غیر فعال کردن اینستاگرام در سال 2021

دی اکتیو کردن اینستاگرام همواره یکی از استثنایی ترین قابلیت های اینستاگرام بوده است. این قابلیت در واقع این امکان را اضافه نمود که پیجتان در دوری شما حفظ شود. بعضی از ماها به دلایلی دوست داریم به طور موقت از اینستاگرام فاصله بگیریم.

 

دی اکتیو کردن پیج اینستاگرام

 

بعضی از کاربران نیاز دارند که مدتی از فضای اجتماعی و مجازی اینستاگرام دور باشند. به همین علت اینستاگرام موضوع را بررسی کرده و قابلیت دی اکتیو یا غیرفعال کردن اکانت را به کاربران خود ارائه داد. دی اکتیو کردن اینستاگرام یک سری ویژگی ها و محدودیت ها به قانون های کلی اینستاگرام اضافه کرد. از جمله این قوانین جدید که پس از این قابلیت اضافه شدند می توان به چند مورد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت و امکان دی اکتیو کردن اینستاگرام فقط هفته ای یک بار وجود دارد. اگر پیج خود را دی اکتیو کرده و اقدام به اکتیو کردن دوباره آن بکنید باید حداقل ۷ روز صبر کنید. برای اینکه بتوانید دوباره این پروسه یعنی دی اکتیو کردن و اکتیو کردن را برای پیج خود انجام دهید.
  • اگر از این قابلیت و امکان استفاده کرده و پیج خود را غیر فعال کنید هیچکدام از از اطلاعات صفحه اینستاگرام از قبیل پستها استوری ها و آرشیوها و همچنین اطلاعات دیگر پیجتان دچار تغییرات نمی‌شوند و دست نخورده باقی خواهند ماند.
  • پس از دی اکتیو کردن مدتی نام پیج شما instagrammer است. اما پس از مدتی نام پیج و خود پیج شما کاملا از فضای اینستاگرام حذف شده و دی اکتیو می شود.
  • پس از دی اکتیو کردن پیج اینستاگرامتان نمی‌توانید آن را بلافاصله برگردانید. برای این کار حداقل باید ۲۴ ساعت زمان بگذرد و صبر کنید.

اینستاگرام

اما چگونه اکانت اینستاگرام را دی اکتیو کنیم؟

برای غیر فعال کردن پیج اینستاگرام خودم است لازم است که به خود سایت اینستاگرام مراجعه کنید.

به اکانت اینستاگرام خود وارد شوید. اگر رمز یا یوزرنیم خود را فراموش کرده اید حتماً سعی کنید که آنها را احیا کرده و وارد حسابتان شوید.

پس از وارد شدن به اکانت اینستاگرام خود کافی است که ویرایش پروفایل را انتخاب کنید.

 

دی اکتیو کردن اینستاگرام

 

کمی پایین تر یک متن Temporarily disable my account را مشاهده کرده که اگر بر روی آن بزنید اکانت شما غیر فعال می شود.

حتما بخوانیم

حتما بخوانیم

دیدگاهتان را بنویسید

0000-0000-0000-0000

بعد از واریز وجه عکس فیش واریزی خود را به واتس اپ زیر ارسال نمایید.

ورود | ثبت نام