آداب اینستاگرام و فرهنگ ورود به فضای اجتماعی آن

آداب اینستاگرام

اینستاگرام یکی از مهم ترین عنواین مهم و شبکه های اجتماعی در حال حاضر است.مانند هر شبکه و مجموعه ای این شبکه اجتماعی نیز برای خود آداب و فرهنگ استفاده ای دارد.روزگاری بود که اگر برای کسی از دیجیتال مارکتینگ صحبت می کردی و برایشان توضیح می دادید که برای موفقیت در کسب و کارشان باید به دنیای دیجیتال وارد شوند و اینستاگرام داشته باشند و سایت داشته باشند برایشان خنده دار بود و اصلا فکر نمی کردند که در کمتر از ده سال چنان دیجیتال مارکتینگ قدرتمند می شود که اگر خود و کسب و کارشان را به روز نکنند بازنده ای بیش نیستند پس برای اینکه رشد کنیم باید با دنیای دیجیتال همگام باشیم،پس خود را برای آشنایی با محیط و آداب اینستاگرام آماده کنید. در بخش آموزش اینستاگرام سایت ما نیز می تواند با تهیه دوره های حرفه ای اینستاگرام به صورت کامل با فرهنگ اینستاگرام آشنا شوید.

 

آداب اینستاگرام

 

ورود به اینستاگرام و تغییر سبک زندگی

برای ورود به دنیای اینستاگرام باید سبک زندگی خودتان را تغییر دهید. اگر از آن دسته از آدم ها هستید که اطلاعات چندانی از جامعه و فضای آن ندارید باید وارد جامعه شوید. اینستاگرام جزو از آن دسته شبکه های اجتماعیی است که آداب آن بر محور جامعه میچرخد و به آن متکی است.

فالو کردن پیج های مورد علاقه یکی از مهم ترین آداب اینستاگرام

سعی کنید پیج های مورد علاقه خودتان را فالو کنید.از فالو کردن بی خود دست بکشید اینکار برای شما بی فایدست.به تعداد زیاد و یک دفعه ای فالو نکنید که بعدا دچار ازدیاد استوری در صفحه تان نشوید.سعی کنید پیج های معتبر را فالو کنید.

 

آداب اینستاگرام

 

کامنت یا نظر گذاشتن در زیر پست دیگران اصلی ترین آداب اینستاگرام

شما باید در کامنت گذاشتن خود دقت کنید و از کامنت گذاشتن های بی ربط خودداری کنید.به عنوان مثال از گذاشتن نظر یا کامنت بی ربط و اسپم در زیر پست افراد مشهور دست بکشید.از جمله موارد مهم در کامنت یا نظر گذاشتن رعایت ادب است.از نوشتن فالو بک در زیر پست دیگران صرف نظر کنید.

آداب اینستاگرام

کنترل ارتباط خودتان با دیگران

فضای مجازی محیطی برای ارتباط عاطفی نیست و حد امکان از این کار خودداری کنید.از دیگران توقع لایک و فالو بی دلیل نداشته باشید. اگر پیچ شخصی دارید بهتر است فقط به افرادی که میشناسید اجازه فالو دهید زیرا با این کار امنیت پیج شما حفظ خواهد شد.از اشتراک گذاری فایل های مهم خود در اینستاگرام اکیداٌ خودداری کنید و آن ها به اشتراک نگذارید.

بی خودی برای دیگران پیج طرفداران نسازید

در فضای اینستاگرام افراد بی استعداد و بیخود زیاد وجود دارند و هدف آن ها افزایش فالورشان است آن هم از هر راهی به این افراد اعتبار ندهید و برای آن ها پیچ های طرفداری راه نیندازید.برای بهبود سلامت جامعه و حفظ کیفیت ارتباط اجتماعی بهتر است این گونه افراد را ریپورت کنیم.آداب اینستاگرام این شبکه اجتماعی را جایی برای افراد بیخود و بی استعداد نمی داند.

از پیج های علمی و خدماتی غافل نشوید

در فضای اینستاگرام پیج های علمی و خدماتی زیادی وجود دارد که هدف آن ها ارائه خدمات به من و شما است.سعی کنید این پیج های بدرد بخور را فالو کرده و آن ها را حمایت کنید.این حمایت شما باعث بهبود خدمات همگانی و رعایت آداب اینستاگرام میشود و در نتیجه خودتان نیز از این وضع سود می برید. برای این کار و انجام هر چه بهتر آن کافی آن ها را پیدا کرده و فالو کنید و از خدمات آن ها بهره ببرید.فرهنگ اینستاگرام در واقع بالا بردن کیفیت استفاده از آن و ثمر بخش کردن در جامعه و همگان است.

کسب و کار خود را در اینستاگرام گسترش دهید

اگر دارای کسب و کار هستید سعی کنید آن را وارد اینستاگرام کنید و آن را گسترش دهید.برای ارائه خدمات بهتر و ایجاد تعامل بیشتر با مشریان خود اینستاگرام میتواند بهترین بستر برای شما باشد.ارائه کسب و کار یکی از برجسته ترین آداب اینستاگرام است.

 

آداب اینستاگرام

تولید محتوای با کیفیت

کیفیت محتوای شما میتواند یکی از نکات مهم در فضای اینستاگرام باشد برای تولید محتوا میتوانید حتی با موبایل خود نیز به تولید محتوا بپردازید برای یادگیری این دوره شما میتوانید از دوره تولید محتوا با موبایل استفاده کرده و با گوشی همراهتان در هر کجا که قرار دارید برای خود تولید محتوا انجام دهید.فرهنگ اینستاگرام از شما میخواهد که بهترین هارا به کاربران خود ارائه دهید.

ورود به اینستاگرام

برای ورود به اینستاگرام شما نیاز است که در وهله اول هدف خود را از به وجود آوردن پیجتان مشخص کنید.اگر به دنبال راه اندازی یک پیج خدماتی هستید بهتر است که آداب ادمینی اینستاگرام آشنا باشید برای آشنایی با این آداب نیاز است که در دوره ادمین حرفه ای اینستاگرام(الماسی) شرکت کرده زیرا در این دوره تمام نکات مهم مربوطه برای شما ذکر شده است.

 

 

حتما بخوانیم

حتما بخوانیم

دیدگاهتان را بنویسید

0000-0000-0000-0000

بعد از واریز وجه عکس فیش واریزی خود را به واتس اپ زیر ارسال نمایید.

ورود | ثبت نام