چگونه در اینستاگرام تبلیغات انجام دهیم؟

اینستاگرام به عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران شناخته شده است بیش از ۳۰ میلیون ایرانی در آن عضو هستند و امروزه کمتر کسانی وجود دارند که در اینستاگرام اکانت و فعالیت نداشته باشند. آمار جالبی وجود دارد که ۷۵ درصد افراد به تبلیغات در اینستاگرام واکنش نشان می‌دهند. و بیش از یک سوم کاربران از اینستاگرام خرید کرده اند. صاحبان کسب و کار میتوانند فروشی بی نظیر از اینستاگرام داشته باشند پس همواره راه و روش های مختلف تبلیغات در اینستاگرام را امتحان کرده اند ولی به دلیل اینکه آگاهی و دانش کاملی از آن ندارند همواره با شکست مواجه می شوند. اما نگران نباشید ما در این مطلب از بخش دوره تبلیغات حرفه ای در اینستاگرام در وب سایت آکادمی صادقی انواع روش های مطمئن تبلیغات را برای شما یازگو می کنیم با ما همراه باشید :

تبلیغات اینستاگرام

انواع روش های تبلیغ در اینستاگرام

تبلیغ در پیج های اینستاگرام

تبلیغ در پیج های پربازدید اینستاگرام یکی از موثرترین و آسانترین راه های افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش فروش در اینستاگرام است. شما بنر تبلیغاتی خود را آماده می کنید با یک کپشن یا لینک به ادمین پیج میدهید و بعد از توافق قیمت، تبلیغ سر ساعت در پیج اینستاگرام مورد نظرتان منتشر میشود. اما این چیزی نیست که به آن تبلیغات موثر در اینستاگرام بگوییم. بخش مهم کار پیدا کردن پیج تبلیغات مناسب با اهداف شماست.

تبلیغات اینفوئلنسرهای اینستاگرام

اینفوئلنسرها افراد معروف در اینستاگرام هستند که فالوور های زیادی دارند. اگر تبلیغات اینفوئلنسر مارکتینگ در اینستاگرام به درستی انجام شود ، نتیجه میدهد. اینفوئلنسرها به راحتی اسم و برند شما را بر سر زبان ها می اندازند.

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام توسط خود اینستاگرام و به صورت پست یا استوری انجام میشود. یعنی نیاز به پیدا کردن پیج مناسب خود ندارید یا ویدیوی خود را در اختیار اینستاگرام قرار می دهید. و خیلی از فیلترها کشور شهر جنسیت سن و حتی علاقه مندی را انتخاب و هدف گذاری می کنید. دو روش کاربرد این نوع تبلیغ هم تبلیغات بر اساس تعداد کلیک و بر اساس تعداد دفعات نمایش است که هزینه آن هم به ازای هر کلیک توسط کاربر و هر1000 نمایش تبلیغ محاسبه می شود. اما این خبر خوشحال کننده نیست چون هزینه این نوع تبلیغات طبق دلار محاسبه می‌شود و اصلاً برای شما به صرفه نیست.

استفاده از ربات های اینستاگرام

امروز افرادی که آگاهی کامل ندارند به دنبال استفاده از ربات های اینستاگرام از قبیل ربات افزایش فالوور، ربات فالو انفالو، ربات لایک، ربات کامنت و… هستند. اما نتایج آن زودگذر و در درازمدت موجب آسیب جدی به پیج میشود. الگوریتم و هوش مصنوعی اینستاگرام بسیار دقیق عمل میکند و خیلی زود متوجه می شود که شما از ربات ها استفاده می کنید و به همین دلیل نرخ تعامل کاربران با شما را پایین می آورد و پیج اینستاگرام شما را محدود و یا مسدود میکند.

تبلیغات اینستاگرام

راهنمای تبلیغات در اینستاگرام

تا اینجا متوجه شدید که هر روشی برای تبلیغات در اینستاگرام مناسب نیست. در این قسمت با هم چند ویژگی یک پیج بزرگ اینستاگرامی مناسب تبلیغ در اینستاگرام را مرور میکنیم:

فالوور زیادی داشته باشد

به پیچ هایی تبلیغ دهید که فالوور زیادی دارند و محبوب هستند. اما به این نکته دقت کنید هر پیجی فالوور زیادی دارد قطعاً پیج پر طرفداری نیست. چون ممکن است فالوور های فیک داشته باشد.

تبلیغات اینستاگرام

نرخ تعامل خوبی داشته باشد

برای اینکه بدانید پیجی فیک نباشد باید موارد زیر را چک کنید:

تعداد لایک‌های پست‌هایش متناسب با تعداد فالوورهایی باشد که دارد، تعداد فالوورهایش را در 16% ضرب کنید، عدد به دست آمده باید نزدیک به تعداد لایک‌هایش باشد. در واقع بطور میانگین 16% فالوررهای یک پیج، پست‌های آن را لایک می‌کنند.

ممکن است پیجی لایک خریده باشد. پس سری به فالوورهاش بزنید، اگر بیشتر فالوورهای آن بدون عکس است پس حتما آن پیج فیک است.

کامنت‌ها و تعامل با پیج را چک کنید. تعداد کامنت‌ها باید تعداد معقولی باشد. مثلا از یک پیج 100 هزارتایی بعید است 5 تا کامنت داشته باشد. چک کنید خود کامنت‌ها هم تکراری یا شبیه بات نباشد.

معمولا پیج های واقعی و حرفه‌ای تعداد فالووینگ کمی دارند و معمولا زیر 1000 تاست اگر بیشتر از این بود به آن پیج شک کنید.

سعی کنید پیجی را برای تبلیغ انتخاب کنید که برای آینده‌اش هدف دارد، محتوای مناسبی تولید می‌کند و فالورهایش تعامل خوبی با آن دارند. پیجی را انتخاب کنید که بیشترین نزدیکی را به مخاطب هدف شما از لحاظ علاقمندی و … دارد.

برای ما که مدت‌هاست تبلیغات اینستاگرام انجام می‌دهیم، پیش آمده که بفهمیم ادمین 10 پیج یک نفر است. این پیج ها معمولا با شات کردن یکدیگر بالا آمده‌اند و فالور مشترک زیادی دارند. پس باهوش باشید و با بهترین پیج یک نفر کار کنید و فریب تخفیف پکیج های تبلیغات اینستاگرام او را نخورید.

برای اینکه بتوانید در اینستاگرام فعالیت کرده و به صورت حرفه ای به کارتان ادامه دهید به شما تهیه دوره ادمین حرفه ای اینستاگرام(الماسی) را پیشنهاد میدهیم.

حتما بخوانیم

حتما بخوانیم

دیدگاهتان را بنویسید

0000-0000-0000-0000

بعد از واریز وجه عکس فیش واریزی خود را به واتس اپ زیر ارسال نمایید.

ورود | ثبت نام