چرا شغل ادمین اینستاگرام میلیون ها تومن درآمد دارد؟

ادمین اینستاگرام یکی از شغل های پر در آمد

اینستاگرام امروزه یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا است.شاید باورتان نشود اما امروزه یکی از پردرآمد ترین شغل های حال حاضر دنیا ادمینی اینستاگرام است. در این حرفه و آموزش کامل اینستاگرام قدم های وسیعی گذاشته شده و پیشرفت چشم گیری داشته است. من و شما شاید فکر کنید که این این امکان پذیر نباشد اما امروزه شاهدیم که بسیاری از آنهایی که که در اینستاگرام فعالیت دارند و صفحه آن ها دنبال کننده های زیادی دارد از همین صفحات درآمد چشم گیری به دست می‌آورند.شما هم می‌توانید از همین طریق درآمد بسیاری داشته باشید.اگر به دنبال درآمدهای قابل قبول و بالا هستید پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

 

instagram-admin

 

ادمین اینستاگرام چه کسی است ؟

ادمین اینستاگرام یا بهتر بگویم مدیر اینستاگرام در واقع کسی است که دارای یک صفحه اینستاگرام می باشد و آن صفحه در زمینه بخصوصی فعالیت می کند.در حال حاضر ما صفحات زیادی داریم که در زمینه های مختلف فعالیت می کنند.بسته به نوع نیاز جامعه و تخصص آن پیج این تعامل شکل می گیرد.یک ادمین یا مدیر اینستاگرامی باید نیاز دنبال کننده های خود را بشناسد و بتواند آنها را رفع کند.یک مدیر اینستاگرام باید بتواند برای صفحه خود تولید محتوا کند و بتواند پاسخگوی سوالات دنبال کننده های خود باشد.

 

instagram

 

وظایف ادمین اینستاگرام

تبلیغات

همواره یکی از وظایف مهم ادمین های اینستاگرام تبلیغات گسترده  و همه گیر است زیرا عمده کاری که یک ادمین اینستاگرام باید در اولویت قرار دهد تبلیغات است.شما با استفاده از تبلیغات میتوانید برای خود اعتبار کسب کنید.به دنبال تبلیغات برای شما دنبال کننده های بیشتری ایجاد خواهد شد و امر موجب می شود تا بر تعداد دنبال کننده هایتان اضافه شود و شما بتوانید رویه بهتری در جذب دنبال کننده داشته باشید.

تولید محتوای بهینه

یکی از وظایف مهم دیگر یک ادمین اینستاگرام تولید محتوا است.از جمله مواردی که باعث اشتیاق یک دنبال کننده برای سر زدن به صفحه شما می شود تولید محتوای بهینه و کاربر پسند است.برای تولید محتوا ابزارهای زیادی وجود دارد.به عنوان مثال اگر شما از از تلفن همراه استفاده میکنید اپلیکیشن inshot می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.اگر لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی دارید به شما نرم افزار قدرتمند premiere پیشنهاد میکنم.

ایجاد کمپین فروش

ترفند کمپین فروش یکی از بهترین روش های جذب کاربر و فروش به دنبال کننده های خود است.در این روش یا وظیفه،شما یک دوره چند روزه برای محصولات یا لوازم خود تخفیف می گذارید و همین تخفیف در دوره ها در مدت زمانی معین در فروش شما معجزه می کند.این کار در واقع یکی از وظایف مهم فروشنده ای است که دارای یک صفحه اینستاگرامی و فروش و کسب و کار می باشد.

مهارت ارتباط با مشتری در دایرکت

اگر شما یک ادمین اینستاگرام هستید و پاسخگوی درخواست و خواسته های دنبال کننده ها و کاربران خود نیستید بهتر است از این شغل دست بکشید.یکی از موثرترین جوانب و وظایف یک ادمین اینستاگرام پاسخگویی به موقع است.با این کار می توانید تاثیر بسیاری در اعتماد سازی صفحه خود ایجاد کنید.

 

being-admin-instagram

 

چگونه در اینستاگرام تولید محتوا کنیم ؟

برای تولید محتوا در اینستاگرام راه های زیادی وجود دارد.می دانیم که امروزه برنامه های زیادی برای ویرایش عکس و فیلم پیش روی ما است.اگر شما با استفاده از تلفن همراهتان به تولید محتوا علاقمند هستید اپلیکیشن های زیادی وجود دارد که این امکان را برای شما فراهم می آورد.شما می توانید با استفاده از آن ویرایشگر های ویدئو و عکس به تولید محتوا در تلفن همراهتان بپردازید.اگر از آن دسته از کسانی هستید که که با لپ تاپ یا کامپیوتر خود بیشتر کار می کنید در این دستگاه‌ها نیز گزینه های مناسبی برای شما وجود دارد. یکی از نرم افزار های قدرمتمند در ابن زمینه premiere است. اگر میخواهید به صورت حرفه ای کار کنید پیشنهاد ما کار با لپتاپ یا کامپیوتر شخصی است.

 

instagram-direct

 

انواع روش های کسب درآمد از طریق ادمینی اینستاگرام

فروش تبلیغ مستقیم

به عنوان مثال یک فرد به شما رجوع میکند و از شما درخواست میکند که خدمات و صفحه آن فرد را در صحفه اینستاگرام خود قرار دهید پیجش را از این روش تبلیغ کنید و برایش دنبال کننده جذب کنید.

فروش کالا و انواع خدمات 

با استفاده از این روش شما میتوانید به در آمدزایی خوبی برسید.به عنوان مثال شما یک فروشنده لباس بوده و میخواهید لوازم و لباس های خود را به دیگران بفروشید و از صفحه خود کسب درآمد کنید با داشتن فقط یک صفحه معتبر طولی نخواهد کشید که لوازم خود را به بهرین قیمت با سود بالایی به مشتریان خود بفروشید و درآمد خوبی در مدت زمان کوتاهی کسب کنید.

کسب درآمد از طریق استوری ها و تبلیغات 

اگر دارای صفحه اینستاگرمی با دنبال کننده های قابل ملاحظه ای هستید.شما می توانید استفاده با از تبلیغات استوری برای یک سری از پیج ها و برند ها تبلیغات کنید و آن ها را در استوری خود قرار داده و از این طریق کسب درآمد کنید.

فروش مستقیم از کمپین های فروش

با راه اندازی کمپین ها در اینستاگرام می توانید فروش بالایی داشته باشید. کمپین های فروش با هدف فروش در مدت زمانی کوتاه به وجود می آیند و هدف آن ها فروش به مخاطبان خاص است. بسیاری از پیج های خدماتی و فروشگاهی از این روش استفاده می کنند.حتی پیج های اموزشی رو به این روش آورده اند و از این طریق به فروش خوبی نیز می رسند.

 

ادمین اینستاگرام

 

و اما چگونه یک ادمین اینستاگرام شویم ؟

 

اولین قدم یادگیری تولید محتوا 

برای اینکه بتوانید در عرصه اینستاگرام عرض اندام کنید باید توانایی تولید محتوای خود را قوی کنید.شما باید بتوانید برای خود ایده هایی پیدا کرده و آن ها را با زبانی ساده برای کاربران خود توضیح دهید که آن ها نیز بتوانند به خوبی آن را فرا گیرند.اگر یک فروشنده هستید باید از محصولات خود محتوا های ویدئویی و عکس‌های با کیفیت قرار دهید تا کاربران مجاب شوند از آن دیدن کرده و خرید کنند.

قدم دوم مهارت تبلیغ 

بدون یادگیری مهارت تبلیغات و از جمله آن شما در جای خود درجا خواهید زد.مهارت تبلیغات از عوامل موثر افزایش دنبال کننده است و با استفاده از آن شما به جایگاه بالاتری در تعداد دنبال کننده و تاثیر گذاری در فضای اینستاگرام می رسید و همچنان به شما دنبال کننده اضافه خواهد شد. برای تبلیفات باید گویش مخاطب پسندی داشته باشید.

قدم سوم فعالیت منظم 

شما به عنوان یک ادمین اینستاگرام باید بتوانید که به فعالیت های خود نظم دهید و بتوانید با یک سیاست پیج خود را اداره کنید و طبق آن پیش روی کنید و بتوانید آن را بهبود بخشید,ثبات در کارتان میتواند نتیجه خوبی در افزایش محبوبیت صفحه اینستاگرامتان داشته باشد و موثر واقع شود و از این طریق بتوانید به صفحه خودتان گسترش زیادی دهید.

برای شروع کار ادمینی اینستاگرام حتما از دوره ادمین حرفه ای اینستاگرام استفاده کنید.

حتما بخوانیم

حتما بخوانیم

دیدگاهتان را بنویسید

0000-0000-0000-0000

بعد از واریز وجه عکس فیش واریزی خود را به واتس اپ زیر ارسال نمایید.

ورود | ثبت نام