چگونه در اینستاگرام به یک ادمین حرفه ای تبدیل شویم

در دنیای امروز اینستاگرام بخش عمده ای از زندگی خیلی از ماها را تشکیل می دهد. ما تقریباً برای پیدا کردن هر چیزی فوراً به اینستاگرام مراجعه می‌کنیم.خیلی از ماها درآمد اصلی مان از این شبکه اجتماعی است. بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و گسترده حتماً برای خود یک صفحه اینستاگرام مهیا می‌کنند.حتی یکی از بهترین بستر های کسب درامد شبکه اجتماعی اینستاگرام است.و اما چگونه در اینستاگرام به یک ادمین حرفه ای تبدیل شویم و فعالیت کنیم میخواهیم به این موضوع به طور دقیق بپردازیم. هر چند شما میتوانید با آموزش های کامل اینستاگرام درون پیج ما به صورت حرفه ای این موضوع را یاد بگیرید و بر آن احاطه پیدا کنید.

 

ادمین اینستاگرام

یک ادمین اینستاگرام باید ابزار های اینستاگرام را بشناسد

اینستاگرام برخلاف تصور شما  یک اپلیکیشن بسیار پر ابزار هست.برای درک بهتر این مطلب به شما توضیح خواهیم داد که چگونه این اپلیکیشن محبوب می تواند بسیار حتی پیچیده باشد. منظور از پیچیدگی سختی کار با آن نیست بلکه الگوریتم هایی است که اینستاگرام از آنها پیروی می کنند.الگوریتم های اینستاگرام بسیار دقیق موثر عمل می‌کنند. شما به عنوان یک ادمین اینستاگرام باید به خوبی با آنها آشنا باشید.با پیروی از این الگوریتم ها یا به قول معروف عرف اینستاگرام مطمئن باشید که نتیجه خوبی در راه خود کسب خواهید کرد.

نکته:سعی کنید راه های جلو گیری از هک شدن در اینستاگرام را بشناسید تا پیج خود را سر پا نگه دارید.

استوری های یک ادمین اینستاگرام میتواند بسیار مفید باشد

در اوایل که اینستاگرام به بازار عرضه شده بود  قابلیت استوری آن هنوز فعال نبود.پس از چند سال شرکت اینستاگرام قابلیت استوری را به این شبکه اجتماعی اضافه کرد.این قابلیت به کاربران اینستاگرام این فرصت را می‌داد که هر ۲۴ ساعت رویدادی را به اشتراک بگذارند.در اوایل استوری ها اهمیت چندانی نداشتند اما بعدها حتی جای پست ها را نیز گرفتند.امروزه استوری های یک صفحه اینستاگرامی بیشتر از پست های آن دیده می شوند.یک ادمین حرفه ای اینستاگرام کاملاً می‌داند که استوری های آن بسیار می‌تواند در محبوبیتش تاثیرگذار باشد.حتی درآمد کثیری از پیج ها و صفحات اینستاگرام از همین استوریهای آنها است.

 

ادمین حرفه ای اینستاگرام

هشتگ ها را به خوبی بشناسید

با استفاده از هشتگ ها شما در واقع پست های خود را دسته بندی کرده اید.پس از انتشار و ایجاد یک پست به طور معمول هشتگهای آن را زیر نوشته پست وارد می کنند.در قسمت اکسپلور یا همون ذره بین اینستاگرام هشتگ ها کاربرد بسیاری دارند.تمام پست هایی که دسته بندی شده‌اند و از هشتگ استفاده کرده‌اند با یک سرچ و جستجو برای شما نمایش داده خواهند شد.اگر می خواهید باعث پیشرفت صفحه اینستاگرام تان شوید حتماً از هشتگ ها استفاده باید بکنید.زیرا این هشتگ ها باعث می شود که پست های شما در معرض نمایش عموم قرار گیرند.همچنین سعی کنید که برای یک پست خود از هشتگ های عمومی شروع کرده و به هشتگ های تخصصی‌تر برسید.

تولید محتوای منظم و هدف دار

تولید محتوا یکی از موارد بسیار مهم برای یک صفحه اینستاگرامی است.برای پایداری و پیشرفت افزایش فالوور شما نیاز به تولید محتوا هایی دارید که کاربر پسند باشند.می توان گفت که بدون تولید محتوا آن هم به طور مختص نمی توانید ادمین اینستاگرام موفق باشید.برای تولید محتوا راه های زیادی وجود دارد که یکی از آنها تولید محتوا با موبایل است. یعنی حتی شما می توانید با موبایل خودتان بهترین محتوای مختص صفحه اینستاگرام خود را تولید کنید.کاربرانی که به صفحه اینستاگرام شما رجوع میکنند به علت محتوای شما است که شما را دنبال می کنند.

مهارت کافی در حوزه ای که می خواهید فعالیت کنید

یکی از پاسخ هایی که میتوان به سوال چگونه در اینستاگرام به یک ادمین حرفه ای تبدیل شویم داد داشتن مهارت کافی در حوزه فعالیتتان است.به عنوان مثال شما در حوزه تکنولوژی فعالیت می کنید.حوزه تکنولوژی متشکل از زیر شاخه های فراوانی می تواند باشد.بر فرض اگر در زمینه ی تلفن های همراه هوشمند فعالیت می کنید باید به طور کامل به این تکنولوژی آشنایی داشته و بتوانید در مورد آن تولید محتوا کنید.در انتخاب نوع حوزه‌ای که می خواهید در آن فعالیت کنید باید بسیار هوشمند عمل کنید.همچنین سعی کنید که به طور مداوم حوزه خودتان را پوشش دهید.

با پیج های دیگر تعامل داشته باشید

تعامل داشتن با پیج های هم رده خود می تواند نقش بسزایی در پیشرفت صفحه شما داشته باشد.اگر در حوزه ای فعالیت می کنید که پیج های دیگری نیز در این حوزه فعالیت می کنند سعی کنید با این پیج ها در تعامل باشید چرا که هم شما و هم این پیج ها میتوانند در جهت تولید محتوای بهتر عمل کنند و شما  و پیج های دیگر یک نوع همزیستی با هم را به وجود می آورید.سعی کنید بتوانند نیاز کاربران خود را به خوبی تشخیص دهید و طبق آنها و طبق سلایق آنها رفتار کنید این مورد تاثیر بسیار زیادی در گسترش دیده شدن پیج و صفحه اینستاگرام شما می گذارد.

دوره ادمین حرفه ای اینستاگرام

با همه راهنمایی ها و توضیحاتی که تا به حال داده‌ایم شما حتماً نیاز دارید که یک منبع یادگیری اینستاگرام برای خود تهیه کنید.این امر می تواند موجب شود که شما به صورت حرفه‌ای پا به عرصه این شبکه اجتماعی بگذارید.می توانید به صورت یک ادمین حرفه‌ای اینستاگرام فعالیت خود را از سر گیرید و ادامه دهید.آکادمی صادقی با هدف آموزش شما به بهترین نحو و آماده سازی شما برای بازار کار اینستاگرام و ادمینی آن برای شما یک دوره ی بسیار ارزشمند تهیه کرده است.شما با تهیه دوره ادمین حرفه ای اینستاگرام(الماسی) تمام ملزومات و نکات حرفه‌ای اینستاگرام را فرا بگیرید و با قدرت و پشتکار در این راه فعالیت کنید.

حتما بخوانیم

حتما بخوانیم

دیدگاهتان را بنویسید

0000-0000-0000-0000

بعد از واریز وجه عکس فیش واریزی خود را به واتس اپ زیر ارسال نمایید.

ورود | ثبت نام