درباره ما بیشتر بدانید...

مجموعه آکادمی صادقی از سال 1395 کار خود را در زمینه کمک به کسب و کارهای کوچک در فضای مجازی آغاز نموده است و همواره برای بهبود خدمات رسانی در طی مدت فعالیت خود تلاش نموده است.

این مجموعه با هدف پیشرفت و درآمدزایی در زمینه دیجیتال مارکتینگ توانسته خدمات بسیاری در این زمینه ارائه کند و همچنین توانسته است سطح فکر عموم را نسبت به درآمد زایی از طریق شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام را نیز دگرگون کند.

تا به امروز ما این افتخار را داشته ایم که بتوانیم افراد زیادی را در سنین مختلف به درجه های مالی خوب و عالی برسانیم و بتوانیم برای آنها بستری بسازیم که به راحتی و نشستن در خانه برای خود کار کنند و صاحب کسب و کار باشند.

شما با رجوع به سایت ما میتوانید مهارت های لازم برای کسب و کار اینترنتی را کسب کنید و پا به این عرصه گذاشته و به راحتی برای خود کسب و کاری راه بندازید و آن را به صورت موثر و حرفه ای گسترش دهید.

با عضویت و رجوع به سایت و تهیه دوره های ما دیگر نگران کسب درآمد نباشید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.